Bartosz Majda

adwokat

Specjalizuję się w obsłudze prawnej wykonawców konkurujących o zamówienia publiczne. Pomagam im w potyczkach z zamawiającymi oraz reprezentuję ich przed Krajową Izbą Odwoławczą. Przygotowuję umowy z podwykonawcami.
[Więcej >>>]

Chcesz wygrać przetarg? +48 691 597 219

O mnie

Najbardziej w zamówieniach publicznych lubię dwie rzeczy. Pierwsza to możliwość reprezentowania wykonawców teoretycznie słabszych, ale będących w stanie wyrwać realizację zamówienia tym większym. Drugą jest to, że jest to jedyna procedura w Polsce, która jest szybka, a zwłaszcza na etapie odwołań do KIO.

Moja przygoda z prawem zamówień publicznych zaczęła się dzięki koledze, który dbał o mój rozwój w pierwszej kancelarii, w której pracowałem. Stwierdził, że jest to procedura idealna dla mnie, bo szybko można uzyskać informację zwrotną, a byłem wtedy strasznie niecierpliwy. Dziś jestem już spokojniejszy, ale zamiłowanie do zamówień publicznych pozostało.

Jestem adwokatem. Specjalizuję się w obsłudze wykonawców biorących udział w postępowaniach o udzielenie zamówień publicznych oraz w prawie handlowym.

Prowadzę też szkolenia z zakresu zamówień publicznych.

Lubię pisać o zamówieniach publicznych. Dotychczas regularnie pisałem w blogu: publicznezamowienia.eu oraz stworzyłem portal dla wykonawców Wielopolskie Centrum Zamówień Publicznych (wczp.pl)

Mój wolny czas spędzam przede wszystkim na uprawianiu sportu. Przez 7 lat trenowałem lekkąatletykę. Najnowszą dyscypliną, w której się zakochałem jest triathlon.

Zapraszam Cię do lektury bloga, a w razie wątpliwości proszę o kontakt: b.majda@majda-kancelaria.pl. Inne dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt.

Bartosz Majda
adwokat

***