Bartosz Majda

adwokat

Specjalizuję się w obsłudze prawnej wykonawców konkurujących o zamówienia publiczne. Pomagam im w potyczkach z zamawiającymi oraz reprezentuję ich przed Krajową Izbą Odwoławczą. Przygotowuję umowy z podwykonawcami.
[Więcej >>>]

Chcesz wygrać przetarg? +48 691 597 219

O blogu

We wrześniu 2011 r. napisałem pierwszy wpis na moim pierwszym blogu, który dotyczył… zamówień publicznych.

Od tego czasu wiele się zmieniło. Wiele razy zmieniało się Prawo zamówień publicznych. Nadszedł taki moment, że w końcu uchwalona została nowa ustawa Prawo zamówień publicznych. Dzięki nowej ustawie powstał ten nowy blog.

Od 2021 r. pracujemy na nowej ustawie w związku z czym blog, który właśnie czytasz dotyczy właśnie tego stanu prawnego. Nie musisz się zatem zastanawiać czy treści są aktualne czy też dotyczą jeszcze starej ustawy.

Na blogu poruszać będę tematy ważne dla Ciebie – wykonawcy, który bierze udział w postępowaniach o udzielenie zamówień publicznych. Będą to tematy dotyczące zarówno samej procedury udzielania zamówień, odwołań do KIO jak i sposobów radzenia sobie z zamawiającymi na etapie realizacji umowy.

Dlaczego blog?

Chciałbym, aby wykonawcy, którzy biorą udział w postępowaniach mieli poczucie, że wygrali lub przegrali zgodnie z regułami gry. Jeżeli na koniec dnia nie będą mogli stwierdzić, że wszystko jest ustawione, to będzie to moim osobistym sukcesem 🙂

Zapraszam Cię do lektury bloga, a w razie wątpliwości proszę o kontakt: b.majda@majda-kancelaria.pl. Inne dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt.

Bartosz Majda
adwokat

***